sprzedaż nieruchomości

Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie? Sprawdź jakie wsparcie oferuje agencja nieruchomości

Biuro nieruchomości Magnum real estate pośredniczy w sprzedaży, zakupie, jak również wynajmie nieruchomości. W ofercie agencji znajdują się również usługi związane z audytem energetycznym, finansowaniem, inwestycjami, projektowaniem czy też wykończeniem wnętrz. Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie? Jakie wsparcie oferuje agencja nieruchomości w tym zakresie?

Sprzedaż nieruchomości Warszawa

Decydując się na sprzedaż domu czy mieszkania zależy nam na otrzymaniu jak najlepszych ofert. Agenci nieruchomości znają rynek nieruchomości. Działając na wyłączność, mają możliwość skoncentrowania się na celu, jaki sprzedający chce osiągnąć. Magnum real estate oferuje wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skorzystanie z pomocy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości pozwala zaoszczędzić czas. Nie ma konieczności spotykania się z potencjalnymi kupcami i prezentowania mieszkania czy domu. Agenci nieruchomości zaprezentują nieruchomość  w odpowiedni sposób. Sprzedający może mieć pewność, że cena mieszkania czy domu zostanie ustalona na realnym poziomie rynkowym. Doradzą również, co jeszcze można zrobić, aby ową wartość podwyższyć. Agenci nieruchomości zajmą się negocjowaniem warunków. Będą zbierać najciekawsze oferty od potencjalnych nabywców czy też agentów, którzy ich reprezentują.

Agenci nieruchomości Magnum real estate zaczynają współpracę od bezpłatnej konsultacji mieszkania czy domu na sprzedaż. Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy?

Agencja nieruchomości Warszawa Magnum real estate – etapy współpracy

Na początku przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja podczas której analizowane są potrzeby i oczekiwania klienta. To również czas, gdy ustalana jest strategia, dokonywana wstępna wycena nieruchomości. Agent nieruchomości wskaże również co można zrobić, aby podnieść wartość nieruchomości. Gdy zostanie ustalony zakres współpracy z biurem nieruchomości podpisana zostaje umowa pośrednictwa. Ustalana jest cena ofertowa.

Na podstawie dokumentów oceniany jest stan prawny nieruchomości. Gdy pojawią się niespodziewane problemy prawne, agenci pomogą w ich rozwikłaniu. Agenci przygotowują ofertę sprzedaży.

W kolejnym etapie oferta promowana jest na portalach internetowych, w social mediach oraz bezpośrednio do klientów poszukujących nieruchomości w bazie biura Megnum real estate. Agenci współpracują także z innymi biurami nieruchomości w ramach systemu MLS. Agenci zbierają oferty zakupu i prowadzą w imieniu klienta negocjacje. Dokonują selekcji najbardziej atrakcyjnych ofert. Gdy zostaje podjęta decyzja, agent przygotowuje formalności do spotkania z notariuszem.

Gdy dochodzi do sprzedaży nieruchomości, agent towarzyszy klientowi u notariusza.

Agenci przygotowują wszystkie protokoły wiążące się z przekazaniem nieruchomości, spisaniem liczników. Towarzyszą klientowi w przekazaniu kluczy nabywcy.

Artykuł sponsorowany