wynajem magazynów Kalisz

Wynajem magazynów i hal przemysłowych z Tel RED

Firma Tel RED posiada hale magazynowe i przemysłowe przeznaczone na wynajem. Obiekty położone są w dobrej lokalizacji. Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy?

Wynajem magazynów i hal

Hale magazynowe i hale przemysłowe realizowane przez Tel Red to obiekty funkcjonalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W fazie projektowej duży nacisk kładziony jest na dbałość o najdrobniejszy szczegół. Obiekty spełniają wymogi bezpieczeństwa, są ekonomiczne pod względem eksploatacji. Hale przemysłowe są głównie wykorzystywane jako magazyny lub hale produkcyjne, Modułowa budowa daje dużą elastyczność i możliwość dostosowywania przestrzeni do zmieniających się realiów i potrzeb klienta. Gd zajdzie taka potrzeba jest możliwość powiększenia obszaru produkcyjnego lub zaplecza do składowania towarów.

Dla kogo wynajem hal przemysłowych i magazynów?

Skorzystanie z opcji wynajmu ma wiele zalet. Przede wszystkim klient nie musi zaciągać dużego kredytu związanego z budową nowego obiektu. Środki finansowe i nadwyżki może zainwestować chociażby w rozwój przedsiębiorstwa. Co więcej, wynajęcie obiektu oznacza, że w bardzo krótkim czasie może zostać on użytkowany. W przypadku budowy nowego obiektu czas ten znacznie się wydłuża, dochodzą bowiem kwestie takie jak zakup gruntu, uzyskanie pozwoleń, faza projektowa. Korzystając z opcji wynajmu klient nie jest odpowiedzialny za przeprowadzanie przeglądów technicznych czy też napraw ewentualnych usterek. Wynajem jest często wybierany przez przedsiębiorstwa, które dopiero próbują swoich sił na rynku. Trudny do przewidzenia rozwój działalności i duża niepewność związana z początkowym etapem prowadzenia działalności sprawiają, że wynajęcie magazynu wydaje się być dużo bardziej racjonalnym pomysłem niż budowa własnej nieruchomości od zera.  W przypadku gdy okaże się, że firma rozwija się dynamicznie i zachodzi potrzeba dysponowania większą przestrzenią , nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobudować dodatkowe obiekty lub przenieść się do większej przestrzeni bardziej odpowiadającej bieżącym potrzebom.

Wynajem z Tel Red

Tel Red to deweloper przemysłowy z dużym doświadczeniem nie tylko na rynku polskim, ale również za granicą.  Firma świadczy kompleksowe usługi. Przemyślane projekty, budowa zgodnie ze standardami sprawiają, że obiekty przemysłowe sprawdzają się jako miejsce prowadzenia różnego typu działalności – zakłady przemysłowe, magazyny, centra handlowe, warsztaty.

Artykuł sponsorowany