OPENMEDIA – pomoc w tworzeniu realizacji wysokobudżetowych od podstaw!

Budżet przeznaczany na stworzenie realizacji filmowej lub telewizyjnej nie może być przeznaczony na działanie firm i instytucji działających nieprofesjonalnie. Polskie środowisko filmowe przywiązuje szczególną wagę, by do współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi teamami zawodowców. Do takich zaliczyć można specjalistów z grupy OPENMEDIA. Jest to firma w pełni i z nawiązką wykorzystująca lukę w branży produkcji, prowadząca nie tylko niezwykle gościnne studio filmowe, ale również wypożyczalnię sprzętu filmowego Warszawa. Trzeba przyznać, że możemy tylko pozazdrościć tak wysokiego stopnia operatywności!

OPENMEDIA – wynajem sprzętu fotograficznego, obsługa studia plus transport!

Nowoczesne studio filmowe działa zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Na przestrzeni ponad 250 metrów kwadratowych zrealizować można dowolne marzenie produkcyjne. Całokształt zaprojektowanej przestrzeni dotrzymuje kroku zachodnim standardom, więc miejsce to w pełni uznać można za światową markę. Zachęcająca jest perspektywa korzystania z elementów w postaci:

  • garderób, vip roomów i tarasu
  • monitorowanego parkingu, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego pojazdu biorącego udział w realizacjach
  • magazynu, gdzie przechowywane są w bezpiecznych warunkach wszystkie sprzęty potrzebne do pracy na planie
  • klimatyzacji oraz otwartych przestrzeni
  • sprzętów multimedialnych wraz z dostępem do Internetu
  • usług doradczych wykwalifikowanego personelu OPENMEDIA

Teledysk, spot reklamowy, czołówka, serial… – tylko pod znakiem OPENMEDIA!

Z usług studia filmowego korzysta już bogata baza Klientów. Z każdym dniem chętnych przybywa, ponieważ branża produkcji filmowej i telewizyjnej nie znosi próżni. Z doświadczenia, jakie prezentuje studio filmowe OPENMEDIA korzysta wielu początkujących ludzi mediów, ale także doświadczeni artyści, z wieloletnim stażem w mediach wszelkiego rodzaju. Studio Hollywood dba o wysoką jakość techniczną prezentowanych materiałów. Dzięki temu nawet najkrótsze fabuły ogląda się z niekłamaną przyjemnością. Są dopracowanymi formami sztuki wizualnej, w każdym detalu, począwszy od scriptów, a skończywszy na obróbce dźwiękowej. Z największą przyjemnością Studio Hollywood OPENMEDIA realizuje liczne projekty w postaci kampanii społecznych, mających uczulić nas wszystkich na problemy ludzi chorych, słabszych, wykluczonych. Największe sukcesy, nie tylko związane z mediami, buduje się przecież właśnie na empatii.

OPENMEDIA – transport na medal!

Same działania studyjne nie wystarczą, aby powstała produkcja, którą będzie można uznać za w pełni udaną. Przedstawiciele OPENMEDIA doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego oferują tani i bezpieczny transport urządzeń i przyrządów koniecznych do stosowania na planach filmowych w plenerze. Tego rodzaju współpraca uratowała już niejeden plan filmowy przed opóźnieniami, stratami finansowymi i innymi katastrofami. Na mapie Warszawy warto zapamiętać adres Augustówka 19. To właśnie tam czekają na Was wszystkie te mistrzowskie usługi!