inwestycje RealCo

Inwestycje firmy deweloperskiej RealCo

RealCo Property Investment and Development jest deweloperem, który działa w obszarze rewitalizacji kamienic oraz renowacji historycznych i zabytkowych budynków. Oferta RealCo obejmuje luksusowe apartamenty i nowe mieszkania, które przygotowane zostały w standardzie do zamieszkania. Firma deweloperska posiada liczne lokale usługowe i atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Warszawie i Wrocławiu. Poniżej prezentujemy kilka zakończonych inwestycji, w których sprzedaż mieszkań została już zakończona oraz najnowszą inwestycję w centrum Wrocławia, gdzie na chętnych do zamieszkania w historycznym Młynie Maria czekają jeszcze lokale mieszkalne i usługowe.

Kamienica Wilcza 19 w Warszawie

W XIX- wiecznej zrewitalizowanej kamienicy udostępnionych zostało 41 wyjątkowych apartamentów, każdy z indywidualną komórką lokatorską. Na parterze powstały lokale usługowe. Wszystkie mieszkania dostępne w ofercie zostały zrealizowane z kompleksowym wykończeniem. To duża oszczędność czasu i niezaprzeczalna wygoda dla Klienta. Sprzedaż mieszkań została zakończona.

Lokalizacja inwestycji: Warszawa Śródmieści, w sąsiedztwie ulic Hożej, Kruczej i Pięknej. Tu poczujesz prawdziwy klimat stolicy!

Kujawska 3 w Warszawie

Kamienica, w której RealCo nabyło udział pochodzi z 1934 roku.  W procesie rewitalizacji zachowane zostały detale przedwojennej architektury łącznie z prostą modernistyczną elewacją jak również stalowo-szklaną bramą. Na chwilę obecną wszystkie mieszkania są już sprzedane.

Lokalizacja: Warszawa , pogranicze śródmieścia i Mokotowa w pobliżu pl. Unii Lubelskiej i ul. Puławskiej. Inwestycja położona jest w bliskiej odległości od restauracji, kawiarni, sklepów oraz miejsc rekreacyjnych takich jak kluby fitness, squash czy SPA.

Ogrodowa 65 w Warszawie

W historycznym budynku mieszkalnym poddanym kompleksowej rewitalizacji powstały 62 mieszkania oraz dwa lokale usługowe położone w części frontowej. Sprzedaż mieszkań została zakończona.

Inwestycja we Wrocławiu – Młyn Maria

Młyn Maria to najnowsza inwestycja RealCo we Wrocławiu, w której wciąż dostępne są lokale mieszkalne. Wszystkie mieszkania zostały wykończone w standardzie do zamieszkania. Nabywcy mogą wprowadzić się bądź też wynająć mieszkania, w których znajdują się już drewniane podłogi, zabudowa kuchenna z AGD, drzwi i szafy wewnętrzne, łazienki wraz z ceramiką i armaturą. Jeśli chcesz zamieszkać w zabytkowych budynkach miejskich pochodzących z XIII w. i cieszyć się widokiem na Ostrów Tumski sprawdź ofertę dostępnych jeszcze mieszkań – dostępne mieszkania na sprzedaż.