sale konferencyjne

Hotel Grodzisko – sale konferencyjne pod Warszawą

Hotel Grodzisko to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, warsztatów i szkoleń. Prosty dojazd z Warszawy, obszerny i monitorowany parking to tylko niektóre z mocnych stron tego obiektu. Dlaczego warto zorganizować tu konferencje? Co jeszcze ma do zaoferowania Hotel Grodzisko?

Sale konferencyjne pod Warszawą

Sale konferencyjne mogą być dostosowane do organizacji spotkań biznesowych, warsztatów, czy też mniejszych i większych konferencji. Wyposażone są one w ekran, rzutnik multimedialny i odpowiednie nagłośnienie. Zaplecze techniczne jak również profesjonalna obsługa umożliwia organizację spotkań oraz imprez biznesowych na najwyższym poziomie. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca zróżnicowane i smaczne dania.

Oferujemy naszym gościom możliwość odpoczynku w komfortowych pokojach hotelowych. W zależności od potrzeb goście mogą wybrać pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe bądź też apartamenty de lux.  Każdy z pokoi oddanych do Państwa dyspozycji wyposażony jest w łóżka z wygodnymi materacami, telewizor, serwis kawowy i klimatyzację. Stonowana kolorystyka i estetyczne wnętrza wyciszają i sprzyjają dobremu odpoczynkowi, na przykład po intensywnym dniu.

Restauracje Grodzisk Mazowiecki

Hotel Grodzisko to również doskonałe miejsce do organizacji różnego typu przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie, studniówki czy chrzciny. Do Państwa dyspozycji hotel oddaje dużą salę bankietową oraz mniejszą salę restauracyjną mogącą pomieścić ok 100 gości. Restauracja Grodzisko proponuje przemyślane menu oferujące różnorodne dania, tak aby możliwe było zaspokojenie potrzeb gości o różnych gustach. Tu najnowsze trendy współgrają c tradycyjnymi recepturami. Restauracja specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni polskiej w jej najlepszym wydaniu.

Jeśli w kręgu Państwa zainteresowań znajdują się hotele pod Warszawą, w których warto zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe czy jedno- lub kilkudniowe szkolenie to hotel Grodzisko będzie z pewnością doskonałym wyborem.

Czytaj również:

Sala weselna w okolicach Warszawy