Bliskie Piaseczno

Bliskie Piaseczno – funkcjonalność i nowoczesność w jednym

Bliskie Piaseczno to nowe osiedle w Piasecznie, które aktualnie jest w trakcie budowy. Pierwszy etap obejmuje realizację 156 mieszkań i 27 lokali usługowych. Co warto wiedzieć o mieszkaniach i lokalizacji tej inwestycji?

Mieszkania Piaseczno – co je wyróżnia?

Mieszkania dostępne w ofercie zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było stworzenie w nich przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni. Duże okna sprawiają, że wnętrza są doskonale doświetlone. Osobna kuchnia to rozwiązane, które coraz częściej doceniają kupujący. Pozwala na odseparowanie części, w której nierzadko panuje chaos i nieład od części dziennej, w której wypoczywamy. Balony, loggie w formie werandy oraz ogródki tarasowe to dodatkowe przestrzenie, które będą mieli do dyspozycji nabywcy lokali mieszkalnych. W budynku o niskiej 3-piętrowej zabudowie znajdować się również będzie 2-kondygnacyjna hala garażowa oraz naziemny parking. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać jedno z 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań różniących się również metrażem mieszczącym się w przedziale 36 – 72 m2.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno – co znajdziemy w okolicy?

Zarówno w najbliższej jak i nieco dalszej okolicy znajdziemy wszystko to, co będzie nam potrzebne do komfortowego życia. Rodziny z dziećmi docenią fakt, że w okolicy znajdują się zarówno place zabawi i boiska, jak i dobre przedszkola oraz szkoły reprezentujące wysoki poziom nauczania. Codzienne funkcjonowanie ułatwi bliskość sklepów – tych mniejszych oraz marketów popularnych sieci handlowych. W pobliżu znajdują się bowiem sklepy takie jak Żabka, Stokrotka czy Biedronka a po sąsiedzku nowoczesna galeria handlowa N-Park , w którym mieści się m.in. Smyk SuperPharm czy JYSK.  W okolicy Piaseczna znajdziemy z kolei lasy i parki krajobrazowe zachęcające do aktywnego wypoczynku, nie tylko w ciepłe letnie weekendy. Możemy wybrać się na spływ kajakowy rzeką Jeziorką lub przejażdżkę konną. Na wyciągnięcie ręki są również atrakcje Zelesia Dolnego i Konstancina – Jeziorny.

Nieruchomości Piaseczno a dojazd do Warszawy

Wiele osób pracujących w Warszawie poszukuje mieszkania poza stolicą.  Często dzieje się tak ze względów ekonomicznych oraz z uwagi na zmieniające się potrzeby i priorytety. Z oczywistych względów pojawia się zainteresowanie dojazdem do miejsca pracy. Bliskie Piaseczno położone jest zaledwie 3 km od granic Warszawy. Stąd w 30 minut dojedziemy do centrum Warszawy autem, kolejką do stacji Warszawa Zachodnia oraz autobusem do stacji metra Wilanowska.

Sprawdź, które mieszkania są jeszcze dostępne i wybierz to, które spełni oczekiwania Twoje i twoich najbliższych!