pościele

Aranżujemy gotowe zestawy pościelowe

Współcześnie projektowane zestawy pościelowe zachwycają bogactwem wzorów i kolorów. Gotowe zestawy pościelowe łączyć można ze sobą w różne ciekawe połączenia. Dzięki takim rozwiązaniom nasze sypialnie stać się mogą jeszcze przytulniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie dla gości. Przekonajcie się, jak łączyć ze sobą pościele, poduszki oraz nakrycia w postaci koców, aby aranżacje robiły piorunujące wrażenie!

Wielobarwne motywy na pościeli – wykorzystaj je z pomysłem!

Różnokolorowe pościele z bogactwem wzorów powstają w wyniku technologii drukujących na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że na wysokiej jakości tkaninach wszelkie elementy kolorystyczne długo zachowają intensywność barwy, nawet po wielu praniach i stosowaniu najsilniejszych środków piorących. Pomysłów na aranżację pościeli znajdziemy mnóstwo, często pojawiają się spontanicznie, gdy nie mamy konkretnego pomysłu na to, jak oprawa naszego łóżka ma wyglądać. Zachęcamy więc do tego, aby wszyscy znudzeni dotychczasowymi aranżacjami domowych sypialni mogli wybrać sobie coś z naszych propozycji.

Kolorowy sen w miękkiej i barwnej pościeli

Wszystkim zwolennikom łączenia ciepłych kolorów możemy zaproponować pościel w duże motywy plastrów owoców cytrusowych, pomarańczy, grapefruitów czy cytryn. Poduszki mogą być pokryte takimi samymi poszewkami z zestawu. Można dla kontrastu zdecydować się także na poszewki jednokolorowe – pomarańczowe lub żółte, co da ciekawy i niebanalny efekt wizualny. Patrząc na tak zaprojektowaną pościel – od razu czuje się wewnętrzne orzeźwienie.

Pościele o egzotycznej oprawie

Fascynatom ciemniejszych odcieni kolorów możemy zaproponować pościele z motywami rozłożystych liści tropikalnych na granatowym tle. Dla kontrastu na powierzchni tkaniny pojawić się mogą także egzotyczne ptaki. Połączenie zieleni, granatu oraz kształty egzotycznych roślin niezwykle działają na wyobraźnię. Taka pościel sprawdzi się zwłaszcza w otoczeniu silnie nawiązującym do dalekich podróży egzotycznych, odkrywania lądów i poznawania obcych kultur.

Pościele – aranżacja gotowych zestawów dla dzieci

Aranżowanie oprawy dziecięcego łóżeczka jest dla każdego rodzica przyjemnością i ogromną frajdą. Gotowe zestawy pościelowe dziecięce zachwycą też każdego malucha. Dzięki ich zastosowaniu łóżeczko staje się bajkowym miejscem, z którego za nic w świecie nie chce się uciekać. Pościele dla chłopców mogą posiadać nadruki prezentujące boisko do gry w piłkę. Z animowanymi piłkarzami zaprzyjaźnić się można już od pierwszych chwil. Cudownie jest zasypiać ze swoimi marzeniami – jeśli chłopiec od najmłodszych lat lubi grać w piłkę. Wielu dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu zestaw pościel w bajkowe księżniczki lub dobre wróżki. Ich uśmiechy rozjaśniać będą sen przez wszystkie pochmurne noce. Zasypianie w towarzystwie ulubionej wróżki z bajki stanie się codziennym rytuałem, dzięki któremu każde dziecko zapomni o niepotrzebnych łzach i rozdrażnieniu, gdy nadchodzi pora układania się do snu.